Hyppää sisältöön

Terassijoogaa Lossirannan terassilla

Kokkilantie 879, 25230, Angelniemi
Kohde on huomioinut osittain saavutettavuuden.
Terassijooga Lossiranta
Terassijooga Lossiranta
Terassijooga Lossiranta
Terassijooga Lossiranta
Terassijooga Lossiranta

Merelliset äänet ja aamuinen joogahetki aivan meren tuntumassa. Aloita aamusi hengitellen raikasta meri-ilmaa, kuunnellen luonnon ja lossin rauhoittavaa äänimaisemaa ja herätellen kehoasi lempeästi uuteen päivään.

Lossin saapuminen rantaan, autojen lastaus ja vähitellen loittonevat äänet vastarannalle kutsuvat myös mielen hidastumaan ja rauhoittumaan. Hetki hetkeltä on helpompi olla läsnä, hengityksen ja liikkeen mukana.

Upea terassi “meren päällä” katoksineen luo kauniit ja suojaisat puitteet kesäiselle lempeälle joogatunnille, jossa meri on jatkuvasti läsnä – sekä katseessa että kehossa.

Säävaraus.

Joogan ohjaa Katja Toivonen Hoitola Kukkuvillasta.

Lämpimästi tervetuloa merelliseen lossirantaan ja tunnin päätteeksi voit pulahtaa uimaan Kokkilan uimarannalle.

Linkedin Youtube Instagram Facebook
Yhteystiedot
Hoitola Kukkuvilla
+358407564700
Kukkulinnantie, 11, 25210, Vartsala
https://hoitolakukkuvilla.fi/kesan-joogatunnit/